Farnost Batelov > Novinky

Novinky

"Dušičky"

Bat//DC Modlitba za zemřelé Během "dušiček" tedy slavnosti Všech svatých a památky věrných zemřelých je možné získat odpustky pro duše zemřelých, tedy odpuštění trestů zatěžujících jejich plnou radost v Boží blízkosti. Apoštolský stolec umožňuje tyto odpustky získat i po celý následující týden, kdy lidé jezdí na hroby. Před časem čeští biskupové požádali o možnost získat odpustky také týden před 1. 11.

více informací

Nejnovější informace II. - AKTUALIZACE

Bat//DC Týden ve farnostech Batelov a Dolní Cerekev od 19. do 25.10. 2020 (BEZ ZÁRUKY) Prosby- vzhledem k nejistotě, kterou přináší nynější situace prosím/žádám o pochopení, pokud se některý z plánovaných termínů změní během týdne nebo úplně vypadne.- prosím ty, kteří ovládají práci s internetem/sociálními sítěmi, aby pomohli k informacím těm, o kterých ví, že tyto možnosti nemají. Děkuji! Základní nařízení platící od středy 21.10. 2020 umožňuje setkání maximálně dvou lidí ve veřejném

více informací

Fond Puls 2020 - aktuální informace

Bat//DC Zde naleznete aktuální informace k fondu

více informací

Důležité upozornění

Bat//DC Protože se věci stále dějí a stále mění, zavádíme upozornění na důležitost informace z pohledu (organizace) života farnosti. Informace bude označena tímto obrázkem.

více informací

Příprava na svatbu

Bat//DC Od podzimu 2018 zahrnuje příprava na svatbu na území jihlavského děkanství 2 povinné části:

více informací

Farnost Batelov > Novinky
Home Fotogalerie RSS Kontakt
zobrazit menu