Farnost Batelov > Novinky

Novinky

Koronavirus - rozhodnutí otce biskupa

Bat//DC Dne 12.4. 2020 byl doručen elektronickou poštou další mail, který obsahuje nové rozhodnutí otce biskupa a reaguje tak na nové rozhodnutí vlády ČR z téhož dne.

více informací

Diecézní setkání mládeže v Brně

Bat//DC V důsledku šíření nákazy CoVid-19 byl zrušen letošní ročník Diecézního setkání mládeže, proto se ruší výprava na tuto akci z naší farnosti. Dá-li Pán Bůh, příští rok!

více informací

Schůzky ministrantů

Bat//DC Jak bylo již avizováno, vždy druhou středu v měsíci pojede Klub ministrantů do Jihlavy

více informací

Farní den 2020

Bat//DC Organizační tým vyhlašuje soutěž o vytvoření loga farního dne pro obě farnosti, které se plánuje na neděli 14.6. 2020

více informací

Postní doba 2020

Trvanlivé potraviny pro (Pěší) pouť na Křemešník Postní almužna Pobožnost křížové cesty - neděle

více informací

Letní tábor pro děvčata

Bat/DC// Ve dnech 2. - 9.7. 2020 se koná stanový tábor pro děvčata od 8 do 14 let. Je to ten stejný typ tábora, (Vloženo 10.2. 2020)

více informací

Pouť do Medjugorje

Bat//DC: Společně s farností Třešť a Horní Cerekev pořádáme ve dnech 17.5 - 22.5. pouť do Medjugorje. Cestovat budeme s k+m tour. Program: 17.5. Ne - odjezd do Medjugorje

více informací

Farní kavárna

Bat// V letošním roce se pokusíme zavést pravidelné měsíční farní kavárny, jejímž cílem je setkání farníků u šálku kávy/čaje a kousku buchty, neformální posezení a tím pěstování mezilidských vztahů uvnitř farnosti. Farnost bude taková,..

více informací

Farnost Batelov > Novinky
Home Fotogalerie RSS Kontakt
zobrazit menu