Farnost Batelov > Ohlášky DC

Ohlášky DC

Týden ve farnosti

8.6. 2021 vešla v platnost nová opatření Ministerstva kultury (naleznete zde), která však na dosud povolený počet účastníků bohoslužby nemají velký vliv. Stále platí povinnost nosit respirátory (do 10 osob není třeba) a není zmíněna povinnost desinfekce rukou.

Počet zúčastněných osob je stále určen povinností 2 metrového odstupu jednotlivých osob, resp. skupin tvořených osobami ze společné domácnosti. V našem farním kostele to znamená 45 dospělých a více (záleží na počtu dětí v rodině) osob a proto není třeba zajišťovat počet osob zapisováním do tabulky.

Děkuji za pochopení a trpělivost! Pan farář

Informace na sobotní mši s nedělní platností v Rohozné u paní Hajné 773699083.

Fond Puls

Připomínáme, že od letošního roku se nekoná sbírka. Příspěvky zasílejte přímo na konto fondu (viz. loňské kartičky s číslem účtu) nebo se obraťte na pana faráře.

Farnost Batelov > Ohlášky DC