Farnost Batelov > Ohlášky DC

Ohlášky DC

Týden ve farnosti od 31.května do 7.června 2020

Aktuální informace naleznete na stránce "Novinky"

Úmysly mší svatých

Můžete zapisovat mše svaté na rok 2020. V době mimořádných opatření nahlašujte svoje úmysly telefonicky nebo mailem.

Příprava na 1.svaté přijímání je obnovena

Pokračujeme v sobotu 6.6. 2020; děti jsou rozděleny do 2 skupin kvůli zachování povoleného počtu (maximálně) 15 osob. První skupina začíná v 15.00 a druhá v 16.00 (příprava tedy bude 30 minut kratší), rozdělení dětí do skupin spolu s dalšími informacemi naleznete zde. Pokud by se předpisy změnily, spojíme opět děti do jedné skupiny. Nezapomeňte na roušky, desinfekce bude k dispozici na faře.

Slavnost samotná se uskuteční v neděli 28.6.2020 při mši svaté a v této věci se uskuteční v polovině června organizační setkání.

Připravuje se

Týden ve farnosti

UVNITŘ KOSTELA STÁLE PLATÍ 2metrové odstupy + roušky + desinfekce + očištění lavic po mši

INFO O SPRÁVĚ MAJETKU FARNOSTI

„Restituce“

Info nalezneme na web stránkách: www.biskupstvi.cz/jak-dale (stránky brněnského biskupství) a www.sluzbaverejnosti.cz (stránky ČBK).

Fond Puls

Více informací naleznete zde.

Mešní intence

Aktuálně:

mše svaté na rok 2020 můžete zapisovat osobně po mši svaté,

v případě, že to nelze jinak, můžete dát na mši svatou mailem dolnicerekev@dieceze.cz

nebo telefonicky (tato možnost předpokládá, že pan farář je v kanceláři u PC).

Bohoslužby v týdnu.

Farnost Batelov > Ohlášky DC