Farní kavárna

Autor: farář19.01.2020 12:25:58

Bat// V letošním roce se pokusíme zavést pravidelné měsíční farní kavárny, jejímž cílem je setkání farníků u šálku kávy/čaje a kousku buchty, neformální posezení a tím pěstování mezilidských vztahů uvnitř farnosti. Farnost bude taková, jaké vztahy budou uvnitř jí samotné - a tedy mezi námi - panovat a byli bychom rádi, kdyby to leželo na srdci každému z nás.

Farní kavárny budou po mši sv. na faře ve společenské místnosti, ta první se uskuteční v únoru 9.2. a ty další pak vždycky první neděli v měsíci - tedy: 1.3., 5.4.(?), 3.5. a 6.6.

Zavedením pravidelnosti chceme umožnit vytvoření dostatečného časového prostoru pro všechny, kdo budou chtít přijít, aby si návštěvy kavárny mohli dát do svých harmonogramů a počítali s ní v předstihu.

Jste všichni srdečně zváni, buchty na společný stůl jsou vítány.

(Vloženo 19.1.2020)