Letní víkendovka pro děti

Novinky:

Autor: farář20.07.2021 11:01:36

Bat//DC Před třemi lety v říjnu 2018 zorganizoval tehdy vznikající Klub ministrantů pod vedením pana faráře první "víkendovku" pro školní děti. Šlo o dvoudenní setkání s přespáním na faře, které se jak název napovídá koná vždy o víkendu z pátku na sobotu. Následovala adventní víkendovka v Brtnici, víkendovka na konci školního roku 2018/19.

Poslední víkendovka se konala v říjnu 2019. Následující dobu - tedy rok a půl -nebylo možné pokračovat kvůli koronavirové pandemii. Po dlouhém zvažování se pan farář a členové klubu rozhodli, že zorganizují víkendovku opět, tentokrát v poněkud novém formátu v době letních prázdnin. Nejdůležitější změny:

- víkendovka bude trvat 4 dny od neděle 25. do čtvrtku 29.7.

- děti nebudou spát na faře, ale v podsadových stanech, které budou stát na farní zahradě, ostatní zázemí bude na faře

Všechny další informace naleznete zde:

pozvánka zde

přílohy zde

 

Těšíme se, že se po dlouhé době opět setkáme a zažijeme mnoho dobrodružství!

Za organizační tým pan farář a Klub ministrantů!

 

(Upraveno 15.6.2021)

 

Home Fotogalerie RSS Kontakt
zobrazit menu