Slovo pana faráře II. - SPF II.

Novinky:

Autor: farář21.03.2020 18:33:04

Bat//DC Po několika hodinách vás opět zdravím a přidávám další informace, na které jistě mnozí čekáte.

  • s panem farářem s Třeště jsme se domluvili, že budeme v neděli společně slavit mši svatou a protože v Třešti u sv. Martina mají web kamery můžete být s námi tímto způsobem spojeni. Mše svatá začíná v 9:00 a budou při ní odslouženy nedělní úmysly.
  • zítra ( v neděli 15.3.) bude otevřen farní kostel v Batelově od 16:00 do 18:00 k osobní modlitbě (možnost otevření farního kostela v Dolní Cerekvi je v jednání). Zamyslete se nad tím, zda byste chtěli mít otevřený kostel také ve všední dny nebo v neděli na delší dobu než na 2 hodiny. V případě vystavení Nejsvětější svátosti oltářní je třeba sestavit seznam, na kterém bude uvedeno kdo a od kdy do kdy bude v kostele.
  • v kostele u oltáře budou nachystáni "panďuláci" a "panďulenky" společně s úkoly na příští týden v rámci přípravy na Velikonoce
  • zatím není zcela jasné, zda bude možné scházet se na faře; po včerejším mailu od otce biskupa a konzultaci s některými kněžími našeho děkanství jsem se rozhodl, že tento týden se žádná setkání konat nebudou. Uvidíme co přinesou dny následující. Změny lze předpokládat.
  • začal jsem jednat o spuštění facebooku jako součásti infomačního servisu farností. Zdá se, že tyto dny ukazují potřebnost/vhodnost pružnější a rychlejší komunikace/ poskytování informací. Prosím o modlitbu na tento úmysl. Děkuji!
  • nakonec odkaz na manuál jak uskutečnit domácí nedělní bohoslužby.
Přeji vám všem požehnaný den nedělní, odvahu k tomu/radost z toho být domácí církví!
---
Pan farář
---
---
(Upraveno 15.3. 2020, pf)
Home Fotogalerie RSS Kontakt
zobrazit menu