Víťa Marčík v Batelově

Novinky:

Autor: farář13.06.2021 11:34:59

Bat//DC V únoru 2020 se zrodila myšlenka připravit Farní den pro obě farnosti v zahradním areálu u fary v Batelově. Vše bylo pečlivě připravováno.

Vypuknutí pandemie úmysl zhatilo. Tehdy jsme doufali, že letos se nám podaří náš úmysl uskutečnit. Průběh pandemie a s tím související vládní nařízení nám nedovolí uskutečnit Farní den v plném formátu ani letos....

Součástí programu bylo také vystoupení Víti Marčíka. Rozhodli jsme se, že alespoň tento bod (plánovaného programu) uskutečníme. Nechtěli jsme určovat, které ze svých vystoupení zahraje a proto jsme program nazvali "Divadelní překvapení Víti Marčíka". Prozradíme pouze to, že s sebou můžete vzít děti, nebo chcete-li, že můžete přijít celá rodina. Kdo chce vědět více Víťovi Marčíkovi klikni zde.

Vystoupení se uskuteční v neděli 6.6. v 16:00. Zde naleznete pozvánku.

Počet účastníků divadelního vystoupení se bude řídit aktuálními nařízeními vlády. Protože se vše stále mění, prosíme, abyste sledovali naše informace. Těšíme se na vás!

 

Organizační tým

 

(Vloženo 12.5. 2021, jp + pf)

Víťa Marčík v Batelově
Home Fotogalerie RSS Kontakt
zobrazit menu