Změna pořadu bohoslužeb

Novinky:

Autor: farář11.11.2018 18:45:13

Bat// Se změnou času na čas zimní dochází také ke změně začátku večerních bohoslužeb. Začínají o 1 hodinu dříve, tzn. v 17.00.

Vzhledem k tomu, že v pátek pan farář učí od 16.00 náboženství v Dolní Cerekvi a tak by nemohla probíhat adorace (není nikdo kdo by vystavil NSO), budou páteční bohoslužby v tomto školním roce v době zimního času přesunuty na ráno. Adorace bude začínat v 7.00 a po ní bude následovat v 8.00 mše svatá.

Podobná změna a sice přesunutí bohoslužeb na jinou hodinu bude spojena s organizací tzv. farní kavárny, která se koná v neděli po mši svaté. S touto změnou budete včas seznámeni.

Od nového kalendářního roku bude také posunut začátek středeční mše svaté. I s touto změnou budete včas seznámeni.

Tyto změny jsou spojeny se změnou rytmu života farnosti. Jde o to vytvořit možnost pro setkání farníků s panem farářem (farní kavárna) a o vytvoření prostoru pro systematickou práci s dětmi (výuka náboženství a ministrantské schůzky). Budeme vám vděčni za vaše pochopení a podporu!

(Vloženo 11.11.2018)

Home Fotogalerie RSS Kontakt
zobrazit menu